FAQ – Czyli najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj o co najczęściej pytają nas klienci by uzyskać odpowiedź jeszcze szybciej. Jeżeli Twojego pytania nie ma na tej liście skontaktuj się z nami.

Rozliczenia i płatności

Czy jesteście firmą?

Tak, jesteśmy w pełni zarejestrowaną i legalną firmą
Właścicielem i administratorem Serwisu jest firma “Curde Limited” z siedzibą w Londynie przy ul. Bell Yard 7 o numerze rejestracyjnym 11856545

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, po opłaceniu zamówienia można pobrać fakturę poprzez przejście do „Moje konto” -> „Moje zamówienia„.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

  • Przelewy24 (błyskawiczne przelewy z wszystkich banków w Polsce + BLIK)
  • Szybki przelew z każdego banku w Polsce poprzez Cashbill
  • Przelew klasyczny na poczcie poprzez Cashbill
  • Płatność kartą kredytową (chwilowo niedostępne)

Jakość i opcje

Co to jest błyskawiczna realizacja?

Błyskawiczna realizacja to gwarancja wykonania zlecenia przed zamówieniami standardowymi. W zależności od obciążenia serwera zamówienia czekają w kolejce na wykonanie. Z błyskawiczną realizacją zamówienia wykonywane są nawet w 10 minut.

Co to jest gwarancja premium+?

Dodatkowa opcja gwarancji to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu z przyczyn innych takich jak zmiana algorytmów itp. Wszystkie zamówienia z wykupioną gwarancją są objęte dożywotnio ochroną przed spadkiem.

Czym się różnią sztuczne konta od prawdziwych kont?

Prawdziwe konta to realne i aktywne konta o uzupełnionym profilu posiadające własne posty (zdjęcia lub filmiki) z gwarancją trwałości od operatora.
Sztuczne konta to w większości nieaktywne konta z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.

Zalecamy wybór prawdziwych kont dla jak najlepszych rezultatów.

Ile trwa standardowa realizacja?

Standardowa realizacja zlecenia może trwać nawet do 72 godzin w zależności od obciążenia serwera, ilości zamówień czy wykupionego pakietu. Stanowczo zalecamy wykupienie błyskawicznej realizacji jeżeli zależy Państwu na czasie.


Inne

Czy to bezpieczne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Czy usługi są z Polski?

Niestety nie, obecnie ani my ani nasza konkurencja nie oferujemy polskich usług. Obecnie mocno nad tym pracujemy i będziemy informować kiedy taka możliwość będzie dostępna.