Jak pobrać tiktoka bez znaku wodnego

Jak pobrać TikToka bez znaku wodnego?

Media społecznościowe we współczesnym świecie są niezwykle istotnym elementem naszego życia. Trudno się zatem dziwić, że przenosimy tam sporo elementów swojego życia w formie zdjęć czy filmików. Dzięki temu czujemy się szczęśliwi, a z upływem czasu możemy wspominać z nostalgią ważne momenty w swoim życiu. Nie można też zapomnieć o tym, że media tego typu pełnią rozrywkową funkcję i rozbawiają nas śmiesznymi filmami, jak chociażby portal TikTok.

Jeśli przypadnie nam do gustu jakiś filmik, to często chcemy go pobrać. Tutaj jednak pojawiają się pewnego rodzaju problemy. Chodzi mianowicie o znak wodny, który bywa dla wielu nieznośny. Jak zatem pobrać TikToka bez znaku wodnego? To właśnie ten aspekt jest motywem przewodnim niniejszego artykułu. Jeśli zatem ciekawi cię niniejszy temat to zapraszamy do dalszej lektury niniejszego tekstu.

Konkurencja w social mediach jest ogromna, ale na tle innych portali TikTok potrafi błyszczeć i zwracać uwagę odbiorców. Będąc użytkownikiem tego serwisu z całą pewnością, spodobał się nam jakiś filmik lub też chcą edytować już załadowany film i nie mają pliku źródłowego, to serwis może stwarzać problemy. Na szczęście jest na to rozwiązanie, ale o tym za chwilę.

Wypromuj swój Instagram lub TikTok 🚀

Coraz większa konkurencja w social mediach nie pozwala Ci się rozwijać? Postaw na sprawdzone usługi marketingowe. Promowanie Instagram oraz TikToka nawet w 10 minut. Wypromuj swój profil już dziś!

Dlaczego chcemy pobierać filmy z TikToka bez znaku wodnego?

Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Tak jak to już zostało wspomniane możliwe, że spodobał nam się jakiś plik wideo i chcemy go wysłać dalej. Jesteśmy właścicielami danego wideo, ale nie mamy już pliku źródłowego, a chcemy coś jeszcze w nim zmienić. Bywają też sytuacje, kiedy to inne serwisy hostingowe wideo niechętnie przyjmują filmiki, gdzie widoczny jest logotyp serwisu TikTok.

Do tego najzwyczajniej w świecie znak wodny to coś uciążliwego i irytującego, a przy tym niszczy dobrze prezentujący się wizualnie materiał. Warto się w tym miejscu zastanowić czy tego typu proceder jest zgodny z prawem? Samo wymazanie zabezpieczenia jest legalne, lecz pod warunkiem wykorzystywania danego materiału jedynie na własny użytek. Co to oznacza w praktyce? Chodzi mianowicie o fakt, aby pobrany TikTok w takiej formie był jedynie oglądany przez nas samych. Innymi słowy, nie można takiego wideo przesyłać osobom trzecim.

Czy jest możliwe pobranie TikToka bez znaku wodnego?

Zdecydowanie tak i to na parę sposobów. Trzeba w tym miejscu podkreślić, że nie są to warianty przygotowane przez samego TikToka. Tym samym oficjalnie nie da się pobrać danego wideo bez znaku wodnego, korzystając z oryginalnej aplikacji. Na całe szczęście jest rozwiązanie i wyjście z tej patowej sytuacji. Każdy zainteresowany tym tematem jest w stanie, wykorzystując zewnętrzne oprogramowanie, może pozbyć się znaku wodnego z wideo na TikTok.

Usuwamy znak wodny z wideo na TikToku – sprawdź jak!

Pokrótce można stwierdzić, że do dyspozycji osób zainteresowanych są dwie metody umożliwiające skuteczne rozwiązanie ich problemów ze znakiem wodnym.

Tym pierwszym i jednocześnie najłatwiejszym w realizacji jest wykorzystanie webowej aplikacji. Doskonałym przykładem takiego oprogramowania jest strona snaptik.app.

Zasady postępowania w aplikacji snaptik.app

  1. Klikamy na interesujący nas filmik, a potem postępujemy, tak jakby naszym celem było jego udostępnienie.

 

  1. Kopiujemy adres URL interesującego nas TikToka i wklejamy link do okienka.

 

  1. Nasz filmik jest gotowy do pobrania!

Jak zatem widać proces pozbywania się znaku wodnego jest bardzo prosty i każdy powinien sobie z tym poradzić. W przypadku ewentualnych komplikacji, które uniemożliwiają skuteczne wyeliminowanie znaku wodnego z interesującego nas pliku wideo, możemy skorzystać z innego rozwiązania. Jest nim strona sssTikTok i można śmiało stwierdzić, że jest to witryna pozwalająca na pobranie wideo w bliźniaczy do wskazanego powyżej rozwiązania.

Kadrowanie

Kolejnym wariantem, który umożliwia cieszenie się wideo bez znaku wodnego, jest wykorzystanie programu umożliwiającego kadrowanie i przycinanie obrazu wideo. W tym jednak przypadku trzeba się liczyć z tym, że spadnie jakość wideo. Na domiar złego film najzwyczajniej w świecie będzie pomniejszony o wycięty kawałek obrazu. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że cały proces opisanej edycji trwa znacznie dłużej niż pierwsza opcja pozbywania się znaku wodnego.

Jak mogą radzić sobie właściciele iPhone’a?

Warto jeszcze wskazać, że osoby korzystające z iPhone’a mają dedykowane aplikacje, jak np. Mav Export. Za ich pomocą bez większych przeszkód uda nam się pozbyć niepożądanego znaku wodnego. Reguła postępowania w tej sytuacji jest założona do opisu zaprezentowanego jako pierwszy.

Podsumowanie

Za sprawą przedstawionych w powyższym artykule rozwiązań jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się z ulubionego TikToka znaku wodnego. To który wariant wybierzemy, jest zależne od naszych potrzeb i upodobań. Optymalnym wyjściem jest zawsze skuteczność w działaniu bez straty jakości naszego pliku.

4.7/5 - (33 votes)