Mini Koszyk

Pobieranie zdjęć
z Instagrama

Pobieranie zdjęć z Instagrama to funkcja, która przyda się niejednemu z nas. Posty często bywają dla nas inspirujące pod względem mody, podróży czy wnętrz. Zamiast robić zrzuty ekranu, przycinać je i tracić przy tym na jakości, użyj naszego narzędzia i po prostu je pobierz. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to działa, wszystko opisaliśmy poniżej.


Jak pobrać zdjęcia?

  • Podaj nazwę swojego konta 🤘.
  • Upewnij się, że konto jest publiczne 🤠.
  • Wyszukaj profil i pobieraj zdjęcia 🎉!

Zalety narzędzia do pobierania

  • 100% darmowe narzędzie do pobierania.
  • Natychmiastowe pobieranie zdjęć z Instagrama.
  • Pobieraj z Instagrama bez limitów.

Status

19 kwiecień 2024

99.9 %

Jak pobrać zdjęcie z Instagrama?

Niestety, ale sama aplikacja Instagram nie umożliwia nam pobierania zdjęć. Jest to ogromne utrudnienie, ponieważ klasyczne sposoby są bardzo skomplikowane i często ingerują w jakość postów, dlatego z pomocą przychodzi nasza strona internetowa. Wystarczy, że wejdziesz w nasze narzędzie i wpiszesz nazwę użytkownika, którego zdjęcie chcesz pobrać. Pamiętaj, że jego profil musi być publiczny, nasza funkcja nie zadziała w przypadku konta prywatnego. Strona wyświetli Ci wszystkie posty, a Ty musisz wybrać te, które chcesz pobrać. Naciśnij na pomarańczowy przycisk znajdujący się poniżej z napisem „pobierz”. Gotowe!  

Wypromuj swój Instagram lub TikTok 🚀

Coraz większa konkurencja w social mediach nie pozwala Ci się rozwijać? Postaw na sprawdzone usługi marketingowe. Promowanie Instagram oraz TikToka nawet w 10 minut. Wypromuj swój profil już dziś!

Po co pobierać zdjęcia z Instagrama?

Powodów jest wiele i każdy z nas może mieć swoje osobiste. Pierwszym z nich jest ten, o którym już wspominaliśmy. Zdjęcia na Instagramie bywają dla nas bardzo inspirujące na wielu podłożach i żeby zatrzymać je na dłużej i móc do nich wrócić, najbezpieczniej jest właśnie je obrać na swój telefon czy laptop. Dzięki temu mamy do niego dostęp nawet, gdy jesteśmy offline. Często jest tak, że dane zdjęcie chcemy ustawić na tapecie swojego smartfona. Zrobienie zrzutu ekranu i przycięcie go, zniszczyłoby jakość, a co za tym idzie tapeta wyglądałaby po prostu niekorzystnie. O wiele lepszym rozwiązaniem jest pobranie fotografii i cieszenie się nowym wygaszaczem ekranu.  

Zalety naszego narzędzia do pobierania zdjęć

Wiesz już czym jest funkcja pobierania zdjęć na Instagramie oraz jak działa. Pora przejść do tego, dlaczego warto z niego korzystać, czyli jakie ma zalety. Przede wszystkim należy podkreślić, że nasze narzędzie jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego. Nawet jeśli nie masz konta w aplikacji Instagram to śmiało możesz pobrać fotografię swojej ulubionej celebrytki. Cały proces przebiega błyskawicznie, a samo korzystanie nie powinno nikomu sprawić problemu. Za jednym razem możesz pobrać tyle zdjęć, ile tylko zechcesz. Dzięki temu nie marnujesz swojego czasu na odświeżanie lub ponowne wchodzenie na stronę. Nie musisz się także obawiać napotkania obcego dla Ciebie języka. Z racji tego, że nasza strona działa tylko w języku polskim to nie mogło go zabraknąć również tutaj. Warto dodać, że do skorzystania z naszego narzędzia nie potrzebujesz żadnej innej aplikacji.  

Czy pobieranie zdjęć z Instagrama jest legalne?

Oczywiście, że tak. Dlaczego? Ponieważ użytkownicy aplikacji udostępnili je w sieci, więc za pobranie ich nie grożą nam żadne konsekwencje.  

Czy musze się zalogować aby pobrać zdjęcia z Instagrama?

Nasza strona internetowa nie wymaga logowania ani w naszym serwisie ani na Instagramie. Żeby pobrać czyjeś zdjęcie wystarczy, że będziesz znać nazwę użytkownika.  

Czy mogę pobrać zdjęcia z prywatnego profilu Instagram?

Niestety nie jest możliwe. Pobrać zdjęcie możemy wyłącznie z kont publicznych.  

Czy pobieranie zdjęć jest możliwe na Androidzie oraz iOS?

Nasza strona oferuje pobieranie zdjęć zarówno dla posiadaczy telefonu z Androidem jak i iOS. Staramy się, żeby każdy z naszych klientów był zadowolony.  

Klasyczne metody pobierania zdjęć z Instagrama – PC

Metoda pierwsza polega na wyszukaniu zdjęcia w kodzie. Potrzebne są nam do tego znikome umiejętności informatyczne oraz laptop lub komputer. Wchodzimy na Instagram w przeglądarce, a następnie wyszukujemy profil oraz zdjęcie, które chcemy pobrać. Klikamy na nie, a następnie na prawy przycisk myszy i wybieramy opcję „zbadaj element” lub „zbadaj” – zależy to od przeglądarki. Otwieramy klasy kodu i wyszukujemy link do zdjęcia, który kopiujemy. Metoda druga to dedykowane strony do pobierania zdjęć z Instagrama, zupełnie taka, jak nasza. Jest to zdecydowanie najszybsza i najprostsza z metod.  

Klasyczne metody pobierania zdjęć z Instagrama – telefon

Metoda pierwsza to specjalne aplikacje. Najpopularniejszą z nich jest FastSave, która po zainstalowaniu łączy się z Instagramem. Aby pobrać zdjęcie wystarczy, że klikniemy na trzy kropki znajdujące się obok niego, następnie wybierzemy „udostępnij”, a potem opcję FastSave. Metoda druga jest taka sama, jak w przypadku laptopów czy komputerów. Tu także możemy skorzystać z specjalnie dedykowanych do tego urządzeń, takie jak nasze. Żeby skopiować link do zdjęcia wystarczy, że naciśniemy na trzy kropki, wybierzemy opcję „kopiuj link” i wkleimy go w odpowiednie okienko w narzędziu do pobierania.
4.7/5 - (254 votes)