Jak skopiować link do swojego instagrama

Jak skopiować link do swojego Instagrama?

Jednym ze sposobów na to, aby ktoś mógł trafić na Twoje konto, na Instagramie, jest wysłanie mu bezpośredniego linku. Wielu użytkowników, jednak nie wie, jak to zrobić. Mimo, że nie jest to takie trudne, jak się wydaje, boją się oni, że zrobią coś źle lub skopiują nie ten link co trzeba. Jak więc zrobić to poprawnie? W tym artykule przygotowaliśmy dla Was aż trzy metody na to, jak skopiować link do swojego Instagrama!

Wypromuj swój Instagram lub TikTok 🚀

Konkurencja w social mediach nie pozwala Ci się rozwijać? Postaw na sprawdzone usługi marketingowe. Promowanie Instagram oraz TikToka w kilka minut. Nie czekaj! Wypromuj swój profil już teraz.

Co to jest link na Instagramie

Co to jest link?

Link, a poprawnie hiperłącze, to nic innego jak zamieszczone w dokumencie elektronicznym odwołanie do innego dokumentu lub miejsca, jak na przykład strona internetowa. Dzięki niemu w szybki i prosty sposób możemy wysłać coś znajomym i mieć pewność, że trafią na te samą stronę co my. Uaktywnienie takiego hiperłącza następuje po na kliknięciu w niego lub najechanie na niego kursorem myszy komputerowej.

Jak skopiować link do swojego Instagrama za pomocą telefonu?

  1. Wejdź w aplikację Instagram, a następnie na swój profil.
  2. Kliknij w dowolne zdjęcie, a później w trzy kropki, znajdujące się w prawym, górnym rogu ekranu.
  3. Wybierz opcje „Kopiuj link” lub jedną z dwóch „Udostępnij”, ponieważ tu również istnieje możliwość skopiowania hiperłącza. Teraz możesz wysłać link dowolnej osobie.


Jak skopiować link do swojego Instagrama za pomocą przeglądarki?

  1. Wejdź na stronę Instagrama w przeglądarce internetowej, a następnie na swój profil.
  2. Kliknij myszką na pasek wyszukiwania tak, aby podświetlił się on cały w innym kolorze.
  3. Naciśnij prawy przycisk myszy lub w przypadku, gdy robisz to na telefonie przytrzymaj dłużej palcem na pasku, i wybierz opcję kopiuj. Link jest już gotowy do wysłania innym. Co ważne, w tej metodzie wysyłasz link bezpośrednio do swojego profilu, a nie pojedynczego zdjęcia, z którego można jednym kliknięciem przejść do konta.


Jak samemu napisać link do swojego Instagrama?

  1. Adres każdego profilu ma ten sam schemat i jedyne co je różni to nazwa użytkownika na końcu – https://www.instagram.com/nazwa_użytkownika.
  2. Aby stworzyć samemu swój link do profilu wystarczy, że przepiszesz powyższy schemat zmieniając końcówkę na swoją nazwę użytkownika, na przykład https://www.instagram.com/polskielajki.pl. Gotowe!
4.7/5 - (31 votes)