Jak skopiowac link do tiktoka

Jak skopiować link do TikToka?

TikTok stał się jednym z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych, gdzie miliony użytkowników dzielą się swoją kreatywnością, pasjami i chwilami z życia. Często zdarza się, że natrafiamy na filmik, który chcemy pokazać przyjaciołom, dodać do ulubionych lub wykorzystać w innych projektach. Ale jak skopiować link do takiego filmiku? To pytanie, które zadaje sobie wielu użytkowników. W tym artykule przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces kopiowania linku do Twojego ulubionego filmiku na TikToku, abyś mógł łatwo i szybko podzielić się nim z innymi. Zapraszamy do lektury!

Dlaczego chcemy skopiować link do TikToka?

TikTok to nie tylko platforma do dzielenia się krótkimi filmikami, ale także przestrzeń, w której rodzą się trendy, memy i niezapomniane chwile.

Chcemy skopiować link do TikToka, ponieważ każdy z nas ma chęć podzielić się tym, co nas zainspirowało, rozbawiło lub poruszyło. Może to być zabawny taniec, poruszający występ muzyczny, cenna lekcja życiowa lub po prostu coś, co chcemy zachować dla siebie na później. Udostępnianie linków do TikToka pozwala nam na szybkie i łatwe dzielenie się tymi chwilami z rodziną, przyjaciółmi czy nawet z całym światem. W tym artykule przyjrzymy się bliżej powodom, dla których tak chętnie korzystamy z tej funkcji i jakie korzyści przynosi nam udostępnianie ulubionych treści z TikToka.

Wypromuj swój Instagram lub TikTok 🚀

Coraz większa konkurencja w social mediach nie pozwala Ci się rozwijać? Postaw na sprawdzone usługi marketingowe. Promowanie Instagram oraz TikToka nawet w 10 minut. Wypromuj swój profil już dziś!

Jak skopiować link do czyjegoś profilu na TikToku?

 1. Wejdź w aplikację TikTok, a następnie wyszukaj konto, do którego link chcesz skopiować.
 2. Kliknij ikonę strzałki znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Wybierz opcję „więcej”, a następnie „kopiuj”.
 4. Link został skopiowany do Twojego schowka!

Jak skopiować link do swojego profilu na TikToku?

 1. Wejdź w aplikację TikTok, a następnie na swój profil, klikając ikonę profilu, która znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.
 2. Kliknij na ikonę hamburgera, czyli trzech poziomych kresek na górze, po lewej stronie ekranu.
 3. Wybierz opcję „ustawienia i prywatność”, a następnie „udostępnij profil”.
 4. Stuknij „skopiuj link” lub „więcej” i „kopiuj”. Gotowe!

Jak skopiować link na Tiktoku? Jak skopiować link do profilu na tIKtOKU? kopiowanie linku do TikToka

TikTok umożliwia nam także wysłanie innym swojej wizytówki w postaci kodu QR:

 1. Wejdź w aplikację TikTok, a następnie na swój profil, klikając ikonę profilu, która znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.
 2. Kliknij na ikonę hamburgera, czyli trzech poziomych kresek na górze, po lewej stronie ekranu.
 3. Wybierz opcję „mój kod QR”.
 4. Pobierz swój kod lub bezpośrednio udostępnij go znajomym.

Jak skopiować link do TikToka?

Jak skopiować link do filmiku na TikToku?

 1. Na wyświetlanym filmiku na TikToku, kliknij ikonę strzałki, która znajduje się po prawej stronie ekranu.
 2. Wybierz opcję „więcej”, a następnie „kopiuj”.

Inne metody na wysłanie komuś filmiku na TikToku

Możesz również w inny sposób podzielić się śmiesznym czy głupim filmikiem z TikToka ze swoimi przyjaciółmi. Wystarczy, że powtórzysz krok pierwszy z poprzedniego nagłówka, a następnie wybierzesz inną aplikację, jak na przykład Messenger i klikniesz „wyślij” obok konta osoby, z którą chcesz się tym podzielić.

Czy kopiowanie linku do TikToka innej osoby jest legalne?

Kopiowanie linku do TikToka innej osoby w celu udostępnienia go innym jest zazwyczaj legalne, ponieważ link jest publicznie dostępny i służy do przekierowywania do konkretnego filmiku na platformie TikTok. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że samo kopiowanie linku to nie to samo co kopiowanie treści filmiku. Wykorzystywanie treści chronionych prawami autorskimi innych osób bez odpowiedniego zezwolenia lub prawnie uzasadnionych powodów może naruszać prawa autorskie.

TikTok ma swoją Politykę praw autorskich, która wyraźnie określa, że nie zezwalają na treści naruszające prawa autorskie. Dlatego zawsze warto być świadomym praw autorskich i korzystać z treści w sposób odpowiedzialny.

4.9/5 - (27 votes)