Jak ukryć lajki na Instagramie

Jak ukryć lajki na Instagramie? Mamy na to rozwiązanie

Jeszcze niedawno było głośno o tym, że Instagram chce całkowicie usunąć liczbę lajków pod zdjęciami. Stało się tak, ponieważ twórcy aplikacji, chcą w ten sposób chronić młodszych odbiorców przed skupianiem się na polubieniach, jako na czymś ważnym.

Akcja ta pobudziła wiele kontrowersji jak i zwolenników takiego rozwiązania.  Mimo wprowadzenia testów w niektórych państwach, jak na przykład Australia, to ostatecznie nie doszło to jednak do skutku, za to każdy użytkownik może dobrowolnie ukryć polubienia pod wybranymi przez siebie postami.

Wypromuj swój Instagram lub TikTok 🚀

Konkurencja w social mediach nie pozwala Ci się rozwijać? Postaw na sprawdzone usługi marketingowe. Promowanie Instagram oraz TikToka w kilka minut. Nie czekaj! Wypromuj swój profil już teraz.

Cały proces nie jest trudny i zajmuje dosłownie chwile roboty. Jeśli więc nie wiesz, jak to zrobić lub nowinki technologiczne nie są Twoim konikiem, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł, gdzie krok po kroku tłumaczymy cały proces. Dodatkowo wytłumaczymy, dlaczego niektórzy chcą ukrywać lajki na Instagramie.

Jak ukryć lajki na Instagramie? – krok po kroku

 1. Wejdź w aplikację Instagram, a następnie na swój profil.
 2. Wybierz zdjęcie, pod którym lajki chcesz ukryć i wejdź w nie.
 3. Kliknij w trzy poziome kropki znajdujące się w prawym, górnym rogu ekranu.
 4. Wybierz opcje „Ukryj liczbę polubień”. Gotowe!

Jak uwidocznić lajki na Instagramie? – krok po kroku

 1. Wejdź w aplikację Instagram, a następnie na swoje konto.
 2. Wybierz zdjęcie, pod którym chcesz przywrócić widoczność polubień i kliknij w nie.
 3. Kliknij w trzy poziome kropki, znajdujące się w prawym, górnym rogu ekranu.
 4. Wybierz opcję „Uwidocznij liczbę polubień”. Gotowe!

Dlaczego użytkownicy ukrywają lajki na Instagramie?

 • Zdjęcie zdobyło małą liczbę polubień, dlatego nie chcą jej pokazywać.
 • Dla niektórych użytkowników aplikacji lajki nie są ważne, dlatego nie chcą, aby dominowały one ich profilem.
 • Mogą oni nie chcieć, żeby było widoczne to, kto lajkuje ich zdjęcia.
 • Osoby, które są w jakiś sposób popularne na tym medium społecznościowym nie chcą, żeby ich obserwatorzy sugerowali się polubieniami, a lubili to, co faktycznie się im podoba.

Czy lajki na Instagramie są ważne?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ dla niektórych będą one istotne, a dla innych już nie. Wszystko uzależnione jest od tego, jak korzystamy z aplikacji, Jeśli jest to dla nas zwykły portal społecznościowym, dzięki któremu możemy dzielić się zdjęciami z podróży wśród znajomych, to polubienia mogą nie mieć dla nas większego znaczenia.

Inaczej, jednak sprawa wygląda w sytuacji, gdy konto na Instagramie jest naszym źródłem dochodu. Wtedy im więcej polubień i im większe zainteresowanie naszymi postami, tym możemy liczyć na więcej ciekawych i dobrze płatnych współprac.

Niezależnie od tego, w której grupie się znajdujesz – w obu przypadkach należy pamiętać, że lajki na Instagramie to tylko liczba, a to co w życiu naprawdę się liczy jest dookoła nas.

4.6/5 - (26 votes)