Like za like instagram

Co oznacza like za like?

Dobrych kilka lat temu w mediach społecznościowych typu Facebook i Instagram bardzo modne stało się wyrażenie „like za like” lub dla bardziej wtajemniczonych L4L, co z angielskiego oznacza dokładnie to samo. Co to jest like za like? Jest to nic innego jak wymiana polubień, pomiędzy użytkownikami. Dla przykładu, Monika proponuje Danielowi taką wymianę, wtedy oboje muszą polubić sobie nawzajem, określoną liczbę postów.

Wypromuj swój Instagram lub TikTok 🚀

Coraz większa konkurencja w social mediach nie pozwala Ci się rozwijać? Postaw na sprawdzone usługi marketingowe. Promowanie Instagram oraz TikToka nawet w 10 minut. Wypromuj swój profil już dziś!

Dla zupełnie nowych osób na tych portalach mogło wydawać się to skomplikowane i trudne, większość z nich nie wie jednak, że jest to świetna metoda na szybkie i darmowe zdobycie polubień. Dodatkowo warto pamiętać również o tym, że lajki te są w 100% realne, bo w końcu otrzymujemy je od realnych osób.

W tym artykule przybliżymy Ci całe te zagadnienie. Like za like to naprawdę fajna metoda, która powinna działać w każdym roku.

Jak działa like za like?

Tak jak na wspomnianym już wcześniej przykładzie, metoda ta polega na wymianie się polubieniami między użytkownikami danej aplikacji. Like za like swoje zastosowanie może mieć zarówno na Instagramie jak i na Facebooku, ponieważ i tu, i tu istnieje ta opcja.

Chętne na taką wymianę osoby, kontaktują się między sobą i ustalają, jaka liczba polubień ma trafić do każdego z nich. Oczywiście oprócz samych lajków, można wymienić także obserwację czy komentarze pod postami. Wszystko zależy od Was oraz od drugiego użytkownika.

Warto wspomnieć, że jest to bezpieczna metoda. Jeśli ktoś nie odwdzięczy Ci się za Twój poświęcony czas, w każdej chwili możesz usunąć polubienia, obserwacje i komentarze. Pamiętaj, aby nikomu nie podawać swoich danych logowania – do wymiany potrzebna jest tylko nazwa Twojego profilu, ewentualnie link do konta.

Chętni na like za like

Gdzie znaleźć chętnych do like za like?

Opcji jest kilka. My przedstawimy Ci trzy najpopularniejsze metody:

  1. Grupy na Facebooku – prywatne grupy, gdzie dodają się osoby, które szukają dokładnie tego samego co Ty. Śmiało komentuj tam posty innych członków lub twórz własne. Zanim jednak zrobisz jakikolwiek ruch, zapoznaj się z regulaminem grupy. Jego nieznajomość może spowodować, że administratorzy usuną Cię z niej. Taka grupa jest także świetna do poznawania nowych ludzi, szczególnie w czasach pandemii, gdzie jest to dosyć ograniczone.
  2. Komentarze pod postami – możesz spróbować swoich sił w komentowaniu zdjęć innych osób na Facebooku lub Instagramie – „L4L”. Jeśli ktoś zainteresuje się Twoją propozycją z pewnością do Ciebie napisze lub odpowie na Twój komentarz.
  3. Hasztagi na Instagramie – kiedy wejdziesz w lupkę na Instagramie, wybierz znaczniki i tam wpisuj różne kombinacje, jak na przykład #likezalike #l4l itp. Pojawią Ci się posty osób, które dodały to do swojego opisu. Tu z pewnością znajdziesz chętnych do wymiany polubień.

Jak działa like za like

Zalety i wady like za like na Instagramie

Zalety Wady
· Polubienia od realnych użytkowników Instagrama, · Darmowa metoda, · Możliwość poznania nowych osób, · Bezpieczna metoda, · Podajesz tylko nazwę swojego konta, · Czasochłonne, · Ktoś może próbować Cię oszukać,

Jakie mamy alternatywy do zdobywania lajków?

Jest pełno darmowych jak i płatnych sposobów na zdobycie lajków. Jedne z nich są mniej, a drugie bardziej skuteczne. Na jakie z nich, oprócz like za like, warto zwrócić uwagę i poświęcić im chwilę swojego czasu?

  1. Aplikacje do polubień na Instagramie,
  2. Kupno lajków,
  3. Bycie aktywnym oraz regularne dodawanie postów,
  4. Używanie hasztagów w opisach,
  5. Robienie ładnych zdjęć.
4.6/5 - (17 votes)