Aplikacje do zdobywania lajków na Instagramie

Aplikacje do zdobywania lajków na Instagramie

Zgodnie z najnowszymi aktualizacjami oraz algorytmami Instagrama, nasze zaangażowanie, a w tym również lajki, są jednym z najważniejszych czynników oceny jakości konta. Twoje relacje z obserwującymi oraz regularność w dodawaniu postów, powinny być pierwszorzędne. Co jednak w przypadku, kiedy wszystkie znane Ci metody na zwiększenie ilości polubień, nie dały zamierzonych rezultatów?

Jak dobrze wiemy, proces zdobywania lajków na Instagramie zajmuje sporo czasu, a do tego jest pracochłonny. Wielu z nas nie ma niestety na ta czasu. W takich przypadkach bardzo często sięgamy po, tak naprawdę, ostateczną metodę, jaką jest zakup lajków. Jednak tak jak wspomnieliśmy, powinna być to nasza ostatnia deska ratunku. Dlaczego? Ponieważ istnieje jeszcze jedna, darmowa opcja, która z pewnością nas zadowoli.

Wypromuj swój Instagram lub TikTok 🚀

Coraz większa konkurencja w social mediach nie pozwala Ci się rozwijać? Postaw na sprawdzone usługi marketingowe. Promowanie Instagram oraz TikToka nawet w 10 minut. Wypromuj swój profil już dziś!

Aplikacje do zdobywania lajków na Instagramie dostępne są zarówno w App Store i w Sklepie Play. Większość z nich nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, ale istnieją również te, które umożliwiają zakup dodatkowych opcji. W tym artykule przedstawimy Wam 7 aplikacji, z którymi koniecznie musicie się zapoznać.

Aplikacje do zdobywania lajków na Instagramie za darmo

Czy aplikacje do zdobywania lajków na Instagramie są bezpieczne?

Jeśli pobieramy aplikacje z App Store lub Sklepu Play, nie mamy się czym stresować, ponieważ na pewno są one bezpieczne. Co jednak w przypadku, kiedy aplikacja pochodzi od zewnętrznych deweloperów?

Często możemy spotkać reklamy, na przykład w Google czy na YouTubie, z aplikacjami, które oferują dodanie lajków do Twoich zdjęć zupełnie za darmo. Jedyne co musisz zrobić to podanie danych logowania do Twojego konta na Instagramie, a co gorsza danych karty płatniczej. Często bywa też tak, że aplikacja prosi Cię o wysłanie płatnego SMS premium.

Pod żadnym pozorem nie podawaj takich danych w niepewnych aplikacjach, które nie pochodzą z legalnych źródeł.

Czym kierować się podczas wyboru aplikacji do zdobywania lajków?

Jeśli chcesz otrzymać lajki pod swoimi zdjęciami, przede wszystkim skup się na tym, żeby aplikacja oferowała prawdziwe polubienia. Nie korzystaj z nieznanych aplikacji czy stron do zakupu, ponieważ nie przyniesie to nic dobrego.

Warto zwrócić też uwagę na opinie innych użytkowników aplikacji. Z czego oni byli zadowoleni, a z czego niekoniecznie. Dodatkowo ważne jest, aby sprawdzić na jakich zasadach dana aplikacja działa i jak wygląda korzystanie z niej.

Jeśli chcesz przetestować jakąś opcję, możesz zrobić to na innym profilu, który z łatwością założysz.

Co na temat aplikacji do zdobywania lajków sądzi Instagram?

Instagram, na naszą niekorzyść, nie podchodzi do tego zbyt optymistycznie. Pamiętajmy, że aplikacje do zdobywania lajków dodadzą nam je w nienaturalny sposób. Algorytm Instagrama coraz częściej wyłapuje takie nagłe przyrosty polubień czy też obserwujących.

Oczywiście nie oznacza to, że aplikacja usunie Ci konto, ale musisz mieć to na uwadze. W przypadku stron, gdzie możemy kupić polubienia, często występuje opcja stopniowego dodawania polubień. Ale o kupnie lajków nieco później.

Followers Gallery

Followers Gallery – pierwsza aplikacja do zdobywania lajków na naszej liście

W tej aplikacji to prawdziwi użytkownicy obserwują i lajkują zdjęcia sobie nawzajem. Nie ma więc tu mowy o botach czy fałszywych kontach. Są to w 100% prawdziwe polubienia. Największym minusem aplikacji jest brak kompatybilności – korzystać z niej mogą jedynie użytkownicy IOS-a.

Główne funkcje:

  • Aplikacja nie wymaga wypełnienia ankiety za wysłanie Ci darmowych polubień,
  • Gwarancja nieograniczonej liczby followersów i lajków,
  • Oprócz stałych darmowych polubień, aplikacja posiada również możliwość ich zakupu,
  • Szybka dostawa lajków w nawet mniej niż 5 minut.

Jak działa aplikacja? To proste, wystarczy pobrać ją na swój telefon, uruchomić ją, a następnie dodać swoją nazwę użytkownika, aby móc zacząć otrzymywać monety za wykonane zadania. Wydawanie ich, powiększy Twoją liczbę polubień.

Ocena aplikacji w App Store – 2.7 – nie martwcie się tą oceną, na negatywne opinie cały czas są odpowiedzi ze strony obsługi.

Super Likes – automatyczne polubienia na Instagramie

Super Likes – automatyczne polubienia na Instagramie

Dzięki tej aplikacji możesz otrzymywać darmowe monety, poprzez polubienia postów innych użytkowników oraz obserwowanie ich. Co fajne, oglądanie filmów również dodaje nam monet! Za nie możemy kupić: lajki, obserwatorów czy wyświetlenia.

Aplikacja oferuje także popularne hasztagi i opisy, które pomogą Ci trafić do większej ilości odbiorców.

Główne funkcje:

  • Obserwuj innych, lajkuj im posty i zdobywaj monety,
  • Wymieniaj monety za polubienia, wyświetlenia i followersów

Działanie aplikacji jest banalne, wystarczy, że ją pobierzesz i uruchomisz, a następnie rób to co powyżej.

Ocena aplikacji w App Store – 4.5

Like4Like – Free likes

Like4Like – Free likes

Pierwsza aplikacja w naszym zestawieniu dostępna w Sklepie Play. Logowanie w niej jest w 100% bezpieczne, a co najważniejsze za nic nie musisz płacić. Polubienia są aktywne oraz legalne. Co jest bardzo ważne dla Instagrama.

Możesz z niej korzystać na dwa sposoby:

  1. Zdobywaj punkty za wzajemną wymianę lajków, a następnie wymień je na polubienia.
  2. Kup polubienia, wyłączając w ten sposób aktywne lajki.

Oprócz samej aplikacji, istnieje także rozszerzenie przeglądarki.

Ocena w Sklepie Play – 4.4

Likulator

Likulator

Druga aplikacja dostępna w Sklepie Play. Jest ona uważana za jedną z najlepszych. Jednak jej największym minusem jest to, że skorzystać z niej mogą skorzystać, tylko i wyłącznie, osoby z profilem publicznym.

Aby otrzymać dodatkowe lajki, musisz lajkować innym posty innym użytkownikom. W zamian za to dostajesz punkty, które oczywiście wymieniasz.

Ocena w Sklepie Play – 4.8

Likes With Tags for Instagram

Likes With Tags for Instagram

Aplikacja ta oprócz lajków na Instagramie, oferuje je także na Tik Toku i innych social mediach. Generuje ona popularne hasztagi tak, abyś z łatwością mógł dotrzeć do innych użytkowników, a Twoje posty będą mogły stać się popularne.

Możesz utworzyć listę swoich ulubionych hasztagów, aby móc użyć ich w przyszłości. Wersja podstawowa jest darmowa, a opcja premium płatna. Aplikacja dostępna jest dla posiadaczy iPhone-ów.

Ocena w App Store – 4.6

Top 5 aplikacji do zdobywania lajków na Instagramie – podsumowanie

Podsumujmy sobie wszystkie aplikacje oraz zestawmy je razem ze sobą w czytelnej tabeli.

Opcje/Nazwa Followers Gallery Super Likes Like4Like – Free likes Likulator Likes With Tags for Instagram
Cena Darmowe z możliwością zakupu Darmowa Darmowa Darmowa Darmowa z możliwością zakupu opcji premium
Kompatybilność IOS IOS Android Android IOS
Daje lajki Tak Tak Tak Tak Tak
Daje obserwujących Tak Tak Tak Nie Tak

Aplikacje do zdobywania lajków a zakup lajków

Co w przypadku, kiedy nie mamy czasu na aplikacje i inne metody? W takiej sytuacji najlepszą metodą będzie zakup lajków ze sprawdzonego źródła. W obecnych czasach naprawdę wiele stron umożliwia nam zakup nie tylko tego, a również obserwatorów czy wyświetleń. Nie jest to duży wydatek, a da on nam efekty błyskawicznie.

4.5/5 - (35 votes)